Dowiedz się jak wypełniać płatne ankiety online, aby zarabiać pieniądze. Przeczytaj co powinieneś robić, a czego należy unikać. Prezentujemy sprawdzone metody, aby zarabiać więcej.

Regularnie sprawdzaj swoją skrzynkę pocztową.

W ten sposób większość paneli badawczych (my również) wysyła zaproszenia do udziału w projektach badawczych. U nas dodatkowo możesz wypełniać płatne ankiety korzystając z aplikacji mobilnej. Pamiętaj, aby po zalogowaniu się do aplikacji na swoim telefonie odszukać ankiety MyPanelLab.

NIE płać za udział w panelu badawczym i wypełnianie ankiet.

Większość firm nie pobiera opłat za możliwość udziału badaniach ankietowych. Rejestracja i udział w badaniach prowadzonych w MyPanelLab jest całkowicie darmowa. Pamiętaj, u nas Ty zarabiasz. Tak powinno być w każdym panelu badawczym.

Wypełnij swój profil panelisty.

Kompletny i rzetelnie wypełniony profil to szansa na większą ilość ankiet wysyłanych na Twoją skrzynkę email. To również zawsze pierwszy etap weryfikacji czy dana osoba pasuje do badania.

NIE zniechęcaj się gdy odpadniesz na tzw. screen-out.

Firmy badawcze prowadzą wiele badań, więc będą kolejne zaproszenia. Wystarczy sprawdzać skrzynkę pocztową. Screen-out to inaczej pytanie filtrujące umieszczone w samej ankiecie. W ten sposób dobieramy respondentów do badania.

Polecaj panel badawczy MyPanelLab swoim znajomym.

Dzięki temu oni również będą mogli zarobić parę złotych. Więcej uczestników panelu to również więcej badań, a więc i więcej pieniędzy dla Ciebie. To się wszystkim opłaca.

NIE trzymaj pieniędzy na koncie panelu badawczego.

Jak tylko uzbierasz sumę, która kwalifikuje się do wypłaty (w MyPanelLab jest to 50 zł) – wypłać ją. U nas wypłatę dokonasz poprzez PayPal. Konto PayPal możesz założyć za darmo. PayPal to światowy standard w zakresie płatności online.

Wykorzystuj swoje kupony zniżkowe oraz vouchery od razu.

Często mogą one mieć określony okres ważności, po upływie którego tracą swoją moc.

NIE udzielaj przypadkowych odpowiedzi, nie wypełniaj ankiet na czas.

Takie praktyki są niedozwolone i łatwe do wychwycenia. W najlepszym przypadku nie dostaniesz pieniędzy za tak wypełnione płatne ankiety, a w najgorszym zostaniesz wykluczony z udziału w panelu, a Twój adres email zostanie zablokowany.

Udzielaj tylko prawdziwych i rzetelnych odpowiedzi.

To bardzo ważne. Twoja opinia pomaga budować lepsze produkty, usługi, procesy. Pomaga firmom i organizacjom się zmieniać. Jakość danych ma kluczowe znaczenie dlatego jest weryfikowana na wielu poziomach, a odpowiedzi o słabej jakości są eliminowane z badania.