Pomoc

Ile mogę zarobić wypełniając płatne ankiety online?

Na pojedynczej ankiecie możesz zarobić nawet 12 zł. Rzeczywisty zarobek na pojedynczej ankiecie może być różny i zależy od długości kwestionariusza oraz tematyki badania.

Jak mogę wziąć udział w płatnych badaniach?

Zarejestruj się w panelu badawczym MyPanelLab i obserwuj swoje konto email. Rejestracja i członkostwo w panelu jest całkowicie darmowe. Zaproszenia do płatnych ankiet wysyłamy za pomocą email na adres, który podałeś w systemie w czasie rejestracji.

Czy mogę zmienić hasło do swojego konta?

Tak. Możesz w dowolnym momencie zmienić hasło po zalogowaniu się na swoje konto w panelu. Aby zmienić hasło :

  1. zaloguj się na swoje konto w MyPanelLab
  2. przejdź do zakładki Twój profil
  3. wciśnij przycisk Aktualizuj profil
  4. wciśnij przycisk Zmień hasło

Dlaczego pieniądze wysyłane są dopiero po zgromadzeniu 50 zł?

W prowadzonych przez nas w każdym miesiącu badaniach bierze udział kilkanaście tysięcy osób. Wysyłka małych kwot jest bardzo kosztowna, a co się z tym wiąże zwiększyłaby koszty obsługi panelu i zmusiła nas do obniżenia zaproponowanych Państwu wynagrodzeń.

Do czego jestem zobowiązany, kiedy zarejestruje się?

Jedyne zobowiązanie uczestnika panelu dotyczy podania prawdziwych danych w czasie rejestracji oraz szczerych odpowiedzi na zadawane w ankietach pytania.

Czy muszę brać udział we wszystkich ankietach, do których dostaję zaproszenia?

Nie. Udział w badaniach jest całkowicie dobrowolny. Sam decydujesz, które płatne ankiety chcesz wypełnić. Jeśli nie chcesz brać udziału w danym badaniu, po prostu zignoruj maila.

Jak mogę zrezygnować z uczestnictwa w panelu?

Każdy uczestnik w dowolnym momencie ma prawo zrezygnować z uczestnictwa w panelu. Opcja rezygnacji jest dostępna po zalogowaniu się na swoje konto w panelu.

Co się stanie, jeśli będę musiał przerwać wypełnianie ankiety?

Wypełnianie ankiety można przerwać w dowolnym momencie. Przerwanie ankiety nie powoduje utraty wprowadzonych odpowiedzi. Aby wrócić do ankiety należy ponownie kliknąć na link ankiety z zaproszenia. Pamiętaj, że każde badanie jest realizowane w określonym czasie i może się zdarzyć, że mimo chęci dokończenia wypełniania ankiety, dostęp do niej będzie już zamknięty.

Moje wynagrodzenie jest niższe o 2%. Z czego to wynika?

Płatności realizowane są za pomocą PayPal. Firma PayPal pobiera opłatę manipulacyjną w wysokości 2% każdej realizowanej transakcji. Opłata oraz jej wysokość jest niezależna od nas i jest pobierana bezpośrednio przez firmę PayPal.

Jak mogę wypłacić pieniądze?

Aby wypłacić pieniądze musisz mieć konto PayPal. Możesz je założyć bezpłatnie. Pamiętaj, aby Twoje konto PayPal i konto MyPanelLab było założone z wykorzystaniem tego samego adresu email. To ważne. Dzięki temu wiemy gdzie wysłać pieniądze.

Jak mogę się z wami skontaktować?

Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi. Chcesz zarabiać wypełniając płatne ankiety online i nie wiesz jak zacząć. Napisz do nas na adres support@mypanellab.com.