Pomoc

Ile mogę zarobić wypełniając płatne ankiety online?

Na pojedynczej ankiecie możesz zarobić nawet 12 zł. Rzeczywisty zarobek na pojedynczej ankiecie może być różny i zależy od długości kwestionariusza oraz tematyki badania. Im dłuższa ankieta tym większy zarobek.

 

Jak mogę wziąć udział w płatnych badaniach?

Zarejestruj się w panelu badawczym MyPanelLab i obserwuj swoje konto email. Zaproszenia do płatnych ankiet wysyłamy za pomocą email na adres, który podałeś w systemie w czasie rejestracji. Rejestracja i członkostwo w panelu jest całkowicie darmowe.

 

Czy mogę zmienić hasło do swojego konta?

Tak. Możesz w dowolnym momencie zmienić hasło po zalogowaniu się na swoje konto w panelu. Aby zmienić hasło :

  1. zaloguj się na swoje konto w MyPanelLab
  2. przejdź do zakładki Profil
  3. wciśnij przycisk Zmień hasło
  4. wprowadź stare i nowe hasło

 

Dlaczego pieniądze wysyłane są dopiero po zgromadzeniu 50 zł?

W prowadzonych przez nas w każdym miesiącu badaniach bierze udział kilkanaście tysięcy osób. Wysyłka małych kwot jest bardzo kosztowna, a co się z tym wiąże zwiększyłaby koszty obsługi panelu i zmusiła nas do obniżenia zaproponowanych Państwu wynagrodzeń.

 

Do czego jestem zobowiązany, kiedy zarejestruje się?

Jedyne zobowiązanie uczestnika panelu dotyczy podania prawdziwych danych w czasie rejestracji oraz szczerych odpowiedzi na zadawane w ankietach pytania.

 

Czy muszę brać udział we wszystkich ankietach, do których dostaję zaproszenia?

Nie. Udział w badaniach jest całkowicie dobrowolny. Sam decydujesz, które płatne ankiety chcesz wypełnić. Jeśli nie chcesz brać udziału w danym badaniu, po prostu zignoruj maila.

 

Jak mogę zrezygnować z uczestnictwa w panelu?

Każdy użytkownik w dowolnym momencie ma prawo zrezygnować z uczestnictwa w panelu. Opcja rezygnacji jest dostępna po zalogowaniu się na swoje konto w panelu. Pamiętaj, że usuniętego konta nie będziemy mogli ponownie przywrócić.

 

Co się stanie, jeśli będę musiał przerwać wypełnianie ankiety?

Wypełnianie ankiety można przerwać w dowolnym momencie. Przerwanie ankiety nie powoduje utraty wprowadzonych odpowiedzi. Aby wrócić do ankiety należy ponownie kliknąć na link ankiety z zaproszenia. Pamiętaj, że każde badanie jest realizowane w określonym czasie (najczęściej jest to 5 lub 10 dni) i może się zdarzyć, że mimo chęci dokończenia wypełniania ankiety, dostęp do niej będzie już zamknięty.

 

Moje wynagrodzenie jest niższe o 2%. Z czego to wynika?

Płatności realizowane są za pomocą PayPal. Firma PayPal pobiera opłatę manipulacyjną w wysokości 2% każdej realizowanej transakcji. Opłata oraz jej wysokość jest niezależna od nas i jest pobierana bezpośrednio przez firmę PayPal.

 

Jak mogę wypłacić pieniądze?

Aby wypłacić pieniądze musisz mieć konto PayPal. Możesz je założyć bezpłatnie. Pamiętaj, aby Twoje konto PayPal i konto MyPanelLab było założone z wykorzystaniem tego samego adresu email. To ważne. Dzięki temu wiemy gdzie wysłać pieniądze.

 

Czy moje dane są bezpieczne?

Tak. Panel badawczy MyPanelLab spełnia wysokie wymogi stawiane przez europejskie przepisy dotyczące ochrony danych osobowych (RODO) oraz wymagania stawiane przez Europejskie Stowarzyszenie Badaczy Opinii Publicznej i Rynku (ESOMAR). Nigdy nie przekazujemy Twoich danych osobowych naszym klientom. Po zakończonym badaniu klient otrzymuje jedynie zanonimizowany zestaw danych tzn. klient widzi odpowiedzi, ale nie może ich powiązać z konkretną osobą. Zestaw odpowiedzi nie zawiera danych osobowych.

 

Jak mogę się z wami skontaktować?

Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi. Chcesz zarabiać wypełniając płatne ankiety online i nie wiesz jak zacząć. Napisz do nas na adres [email protected].