Panel badawczy MyPanelLab jest jednym z najdłużej działających w Polsce paneli online. Dziś zyskał nowy / odświeżony wygląd. Strona panelu jest teraz w pełni responsywna, co ułatwi korzystanie z serwisu na ekranach o różnej rozdzielczość i wielkości, w tym na tabletach i telefonach komórkowych. To bardzo ważne ponieważ coraz więcej osób właśnie poprzez telefon komórkowy łączy się z Internetem.

 

Mobilne ankiety zyskują popularność

Szacuje się, że niemal 60% populacji* na świecie do 2020 roku będzie posiadało i używało smartphony do komunikacji i korzystania z Internetu. Ilość użytkowników smartphonów już teraz przekroczyła ilość użytkowników komputerów typu pc / laptop. Ankiety online cały czas wypełniane są głównie na komputerach, natomiast ta proporcja również się zmienia.

Codziennie setki panelistów wypełniają ankiety i dzielą się swoją opinią korzystając z MyPanelLab. Wielu z nich robi to właśnie za pomocą telefonów komórkowych. To duża wygoda. Wypełnianie ankiet możliwe jest również poprzez stworzoną przez firmę Cint aplikację mobilną (na Android i iOS). Po zalogowaniu się do aplikacji wystarczy, że odszukasz panel badawczy MyPanelLab i udostępniane przez nas płatne ankiety.

 

Lepsza pomoc online

Uzupełniliśmy nasz system pomocy online o najczęściej zadawane pytania. Pojawił się również Blog, na którym będziemy pisać o ważnych wydarzeniach, nowościach w serwisie, nowych sposobach zarabiania pieniędzy online, nowych sposobach oszczędzania, oraz o tym wszystkim co się dzieje w branży badawczej. Mamy nadzieję, że ta forma komunikacji przypadnie wam do gustu.

Jeśli chcesz dołączyć do nas i zarejestrować się w panelu badawczym MyPanelLab.
Możesz to zrobić tutaj. Całkowicie za darmo.

DARMOWA REJESTRACJA

 

O MyPanelLab

MyPanelLab to panel badawczy, który umożliwia zarabianie pieniędzy wypełniając płatne ankiety online. Jesteśmy częścią szwedzkiej grupy CINT AB. Z naszego serwisu korzystają tysiące użytkowników na całym świecie. Panel działa w 15 krajach (w Polsce, USA, Kanada, Australia, UK, Irlandia, Niemcy, Rosja, Indie, Singapur, Hiszpania, UAE, Norwegia, Czechy, Rumunia). Rejestracja w panelu jest całkowicie darmowa. Zero formalności i zobowiązań. Wystarczy adres email. Jeśli panel nie przypadnie Ci do gustu możesz wypisać się lub usunąć swoje konto w dowolnym momencie.

* Źódło: mobirank.pl