Przedstawiamy Panele badawcze, które pozwolą Ci zarabiać na płatnych ankietach online. Wybraliśmy dla Ciebie 5 stron, które warto odwiedzić. Aby zacząć zarabiać pieniądze wystarczy komputer lub telefon i dostęp do Internetu. Rejestracja w panelach (z naszej listy) jest całkowicie darmowa. Nie powoduje również żadnych zobowiązań z Twojej strony. Ankiety wypełniasz kiedy chcesz. Jeśli zmienisz zdanie możesz przestać je wypełniać lub wypisać się w dowolnym momencie. Prościej się nie da.

Zastanawiasz się jak działają Panele badawcze online. Panele łączą osoby takie jak Ty z firmami, które potrzebują zbadać opinię. Dzięki temu możesz wpływać na swoje ulubione marki, a firmy zyskują wiedzę niezbędną do rozwoju swoich usługi i produktów. W przypadku badań online bardzo ważna jest jakość odpowiedzi. Dlatego firmy badawcze wykorzystują szereg mechanizmów sprawdzających czy ankiety zostały wypełnione rzetelnie i czy zawierają prawdziwe odpowiedzi.

 

MyPanelLab

* * * * *

Panel online działa od ponad 4 lat. Na jednej ankiecie można zarobić nawet 12 zł. Wypłata zarobionych pieniędzy jest możliwa na konto PayPal. Zarobek zależy od ilości i długości wypełnionych ankiet. Zarejestruj się za darmo i zacznij zarabiać.

www.mypanellab.com

 

iWadi

* * * * *

Panel działa w 17 krajach. Serwis oferuje dużą ilość ankiet z różnych dziedzin – zwyczaje dotyczące parkowania, sport, ochrona środowiska, gry wideo, telefony komórkowe, praca, i wiele innych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zarejestruj się za darmo.

iwadi.pl

 

SuperAnkiety

* * * * *

Zarabiaj wypełniając ankiety online. Możesz wypełniać ankiety z domu, w drodze do pracy, jadąc na zajęcia, lub w wolnym czasie na wakacjach. Dokładnie wtedy kiedy masz czas i ochotę. Wystarczy 10 – 15 min dziennie. Zarejestruj się za darmo i zarabiaj.

superankiety.pl

 

PlatneAnkietyOnline

* * * * *

Panel badawczy z ankietami online dostępny w języku polskim. Serwis oferuje dużą ilość ankiet na różne tematy oraz o różnej długości. Rejestracja jest całkowicie darmowa.

platneankietyonline.pl

 

SwiatAnkiet

* * * * *

Znajdziesz tu ankiety, które możesz wypełniać za pieniądze. Ankiety są wysyłane e-mailem lub dostępne w aplikacji mobilnej, którą można pobrać ze sklepów Google Play i Apple Store. Zarejestruj się za darmo.

www.swiatankiet.pl

JamboSurveys

* * * * *

Na koniec bonus. JamboSurveys. Nowy panel badawczy z szwedzkiej sieci Cint. Można zarobić do 12 zł za pojedynczą ankietę. Wypłata tak jak w przypadku pozostałych paneli możliwa poprzez PayPal.

www.jambosurveys.com