Pomoc

Ile mogę zarobić wypełniając płatne ankiety online?

Na pojedynczej ankiecie możesz zarobić nawet 12 zł. Rzeczywisty zarobek na pojedynczej ankiecie może być różny i zależy od długości kwestionariusza oraz tematyki badania.

Jak mogę wziąć udział w płatnych badaniach?

Zarejestruj się w panelu i obserwuj swoje konto email. Zaproszenia do płatnych ankiet wysyłamy za pomocą email na adres, który podałeś w systemie w czasie rejestracji.

Czy mogę zmienić hasło do swojego konta?

Tak. Możesz w dowolnym momencie zmienić hasło po zalogowaniu się na swoje konto w panelu. Aby zmienić hasło :

  1. zaloguj się na swoje konto w MyPanelLab
  2. przejdź do zakładki Twój profil
  3. wciśnij przycisk Aktualizuj profil
  4. wciśnij przycisk Zmień hasło

Dlaczego pieniądze wysyłane są dopiero po zgromadzeniu 50 zł?

W prowadzonych przez nas w każdym miesiącu badaniach bierze udział kilkanaście tysięcy osób. Wysyłka małych kwot jest bardzo kosztowna, a co się z tym wiąże zwiększyłaby koszty obsługi panelu i zmusiła nas do obniżenia zaproponowanych Państwu wynagrodzeń.

Do czego jestem zobowiązany, kiedy zarejestruje się?

Jedyne zobowiązanie uczestnika panelu dotyczy podania prawdziwych danych w czasie rejestracji oraz szczerych odpowiedzi na zadawane w ankietach pytania.

Czy muszę brać udział we wszystkich ankietach, do których dostaję zaproszenia?

Nie. Udział w badaniach jest całkowicie dobrowolny. Sam decydujesz, którą płatną ankietę chcesz wypełnić.

Jak mogę zrezygnować z uczestnictwa w panelu?

Każdy uczestnik w dowolnym momencie ma prawo zrezygnować z uczestnictwa w panelu. Opcja rezygnacji jest dostępna po zalogowaniu się na swoje konto w panelu.

Co się stanie, jeśli będę musiał przerwać wypełnianie ankiety?

Wypełnianie ankiety można przerwać w dowolnym momencie. Przerwanie ankiety nie powoduje utraty wprowadzonych odpowiedzi. Aby wrócić do ankiety należy ponownie kliknąć na link ankiety z zaproszenia. Pamiętaj, że każde badanie jest realizowane w określonym czasie i może się zdarzyć, że mimo chęci dokończenia wypełniania ankiety, dostęp do niej będzie już zamknięty.

Moje wynagrodzenie jest niższe o 2%. Z czego to wynika?

Płatności realizowane są za pomocą PayPal. Firma PayPal pobiera opłatę manipulacyjną w wysokości 2% każdej realizowanej transakcji. Opłata oraz jej wysokość jest niezależna od nas.

Jak mogę wypłacić pieniądze?

Aby wypłacić pieniądze musisz mieć konto PayPal. Możesz je założyć bezpłatnie. Pamiętaj, aby Twoje konto PayPal i konto MyPanelLab było założone z wykorzystaniem tego samego adresu email. Dzięki temu wiemy gdzie wysłać pieniądze.

Jak mogę się z wami skontaktować?

Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi. Napisz do nas na adres support@mypanellab.com.